Doplnky k oknám – parapety na mieru, žalúzie, siete proti hmyzu, montážny materiál, výstuže, sendvičové výplne, podkladové profily

e-shop

Dverové siete

Pántové dverové siete

Sú klasickou a efektívnou ochranou proti hmyzu pri dverových otvoroch. Svojim moderným a masívnym dizajnom sa stávajú aj elegantným doplnkom dverí. Základom dverovej siete je povrchovo upravený pevný hliníkový rám s priečkou ( z extrudovaných profilov), v ktorom je natiahnutá sieťovina vyrobená zo sklolaminátového vlákna potiahnutá plastom. Použité profily sú z extrudovaného hliníka čo zaručuje sieťam dlhú životnosť a vysokú pevnosť. Rám je v rohoch spájaný pod 45° uhlom so skrytým rohovým spojom, čím je zaistená vysoká estetika, vynikajúca pevnosť a dlhá životnosť. V porovnaní s použitím vonkajších plastových rohov odpadá problém so žltnutím a postupnou degradáciou až rozpadnutím plastových rohových spojov. V štandardnom prevedení dverovej pántovej siete sú 2 samozatváracie pánty, 1 obyčajný pánt, madlo, magnet. Po celom obvode je sieť opatrená tesniacimi kefkami, ktoré zabezpečujú dokonalú priľnavosť a tesnosť siete v mieste styku s dverovým rámom.

 de_50x20_ex                    pantova_dverova_siet       vnut_roh

                                                                                             vnúrotný roh                   
Dostupné farebné prevedenie:
  • farba rámu - lakované podľa vzorkovníka RAL, potiahnuté dekorovanou fóliou podľa aktuálneho vzorkovníka
  • farba siete - šedá
Maximálne rozmery siete:
  • šírka - 1200 mm
  • výška - 2900 mm

 

Rolovacie dverové siete

Rolovacie dverové siete sú elegantným a moderným riešením ochrany proti hmyzu. Ich využiteľnosť je predovšetkým tam, kde je potrebná častá priechodnosť a voľnosť . Sieť zaberá minimálny manipulačný priestor pri ovládaní. V čase keď nie je využitá je ju možné jednoducho navinúť do boxu a tak chrániť tak sieťovinu pred znečistením. Koncová lišta siete je aretovaná v spodnej polohe nastaviteľnými mechanickými dorazmi umiestnenými vo vodiacich lištách.
rol_dverova_siet

Dostupné farebné prevedenie:
  • farba rámu - lakované podľa vzorkovníka RAL
  • farba siete - šedá
Maximálne rozmery siete:
  • šírka - 1200 mm
  • výška - 1950 mm

 

  

Tel.: 046/5192600, Fax: 046/5192626
VAŠA s.r.o., Andreja Hlinku 86, 972 71 Nováky, Slovenská republika
Kontaktujte nás!
+421 902 92 92 92
E-mail: obchod@vasagroup.sk